Rok 2021

10-06-2021

Termin i porządek Walnego Zebrania Sprawozdawczego

Zarząd Lubińskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2020 r. odbędzie się w dniu 24 czerwca 2021 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury (sala nr 104).

Zebranie odbedzie się z zachowaniem pełnego "reżimu sanitarnego". Wszyscy uczestnicy są zobowiazani do odkażenia rąk przed wejściem na salę (stanowisko będzie przygotowane). Bezwzględnie obowiazuje nakaz noszenia własnej maseczki. Apelujemy również do zajmowania wyznaczonych miejsc, w przepisowych odstępach, jak również o nie przemieszczanie się po sali bez uzasadnionej potrzeby.

 Porządek Walnego Zebrania 

27/05/2021

Audycja na temat LSTK w Radiu Zachód

W dniu 7 maja 2021 r. dziennikarz Radia Zachód - Pan Sławomir Kordyjalik - przeprowadził kilkudziesięcio minutowy wywiad z Prezesem Zarządu Lubińskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury - Wiesławem Radojewskim na temat działalności naszego Stowarzyszenia. Audycja została wyemitowana na falach zielonogórskiej rozgłośni w dniu 21 maja 2021 r.

Link do audycji:  https://www.zachod.pl/audycja/lubinskie-stowarzyszenie-tworcow-kultury/


05/05/2021


Dyplom od Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Zarząd Lubińskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury informuje, że rok 2021 jest rokiem jubileuszowym dla naszej organizacji. W tym roku obchodzimy XX lecie istnienia naszej organizacji.

Uroczystości jubileuszowe będziemy obchodzić na przełomie listopada i grudnia, ale już dziś otrzymaliśmy z tej okazji Dyplom Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, podpisanego przez prof. dr hab. Piotra Glińskiego.15/04/2021

Info o Walnym Zebraniu Sprawozdawczym za 2020 r.

Zarząd Lubińskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury informuje, że w związku z obostrzeniami sanitarno-epidemiologicznymi - Walne Zebranie Sprawozdawcze planowane jest w miesiącu czerwcu.

Dokładny termin zostanie podany na stronie internetowej, jak również indywidualnie poprzez SMS.